Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:

1. Naudojantis paysera paslauga saugiai ir greitai galite apmokėti per vieną iš šių bankų - AB Šiaulių bankas, AB Nordea bankas, AB Danske Bank, AB Citadele bankas, AB DNB bankas, AB SEB bankas, AB bankas "Swedbank"

2. Apmokėdamas banko pavedimu - tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas pavedimą į pajegus.lt banko sąskaitą atlieka internetu, arba, atsispausdinęs užsakymą ir nuėjęs į artimiausią banko skyrių, perveda pinigus į elektroninės parduotuvės pajegus.lt banko sąskaitą.

3. Apmokėjimas grynaisiais pinigais - tai apmokėjimas, kai grynieji pinigai sumokami prekę pristačiusiam kurjeriui. 

Atsiskaitydamas pirmaisiais dviem apmokėjimo būdais, Pirkėjas įsipareigoja už prekes apmokėti nedelsiant. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

Pirkėjui išsirinkus pageidaujamas prekes ir sudarius sutartį su Pardavėju (susipažinus su Taisyklėmis bei pažymėjus varnelę prie teiginio „Sutinku"), į jo nurodytą elektroninio pašto adresą bus atsiųsta išankstinio apmokėjimo sąskaita-užsakymas, o po apmokėjimo sąskaita-faktūra. Sąskaitose nurodomos pasirinktos prekės, jų kiekis, suteikiamos nuolaidos, galutinė prekių kaina, įskaitant visus mokesčius, ir pristatymo mokesčiai.